ARC Welder

5.0

1

Android uygulamalarınızı masaüstü kılavuzunuzdan çalıştırın

265.3k

Bu uygulamayı oyla

Bilgisayarınızın masa üstünde Android uygulamalarınızı çalıştırmanın bir çok yolu vardır. ARC Welder en basit yöntem olan APK dosyalarını kullanarak kılavuzunuzdan direkt olarak uygulamaları çalıştırmanıza izin veren Chrome için geliştirilmiş bir uzantıdır.

Eklenti kurulduğunda, uygulama tarafından oluşturulan geçici bir klasörün kaydedileceği yeri seçmeniz gerekir. Daha sonra cihazınızda var olan ve çalıştırmak istediğiniz uygulamayı seçebilirsiniz. Bunu Google Play ile yapmak mümkün olmasa da Uptodown'da tüm katalogumuz Android tarafından kullanılan paketleme sistemi olan APK formatında yer alır. Dosya seçildiğinde çalıştırmadan önce bazı değişkenleri yapılandırmanız gerekir, örneğin; uygulamanın boyutunu ya da tablette mi yoksa akıllı telefonda mı çalışacağını belirten bilgisayar şekil faktörünü tanımlamak gibi.

Her yeni versiyonla birlikte uyumluluk listesi daha da iyiye gider. Bilgisayarınızdan direk olarak resim yüklemenize izin veren bir uygulama olan Instagram ile çalışabilme özelliği vardır ki bunu başka sekilde yapamazsınız (ya da en azından daha güvenilir bir yol yok). Ayrıca, uygulama bilgisayarınızdaki webcam gibi harici cihazları da bulup kullanabilir, tıpkı akıllı telefonun kamerası gibi kullanarak bunu gerçekleştirir.

ARC Welder masa üstü bilgisayarınızı ve Android'inizi birleştirerek birçok kapıyı açabilen bir araçtır. Kılavuzunuzun rahat ve entegre sistemini kullanarak normalde Google'ın işletim sistemine aşina olan uygulamaları çalıştırmanıza izin verir.
Kısıtlamalar

Mimari: AMD64

Uptodown X